Kdo jsme?

Jsme Tereza a Ondřej, máme rádi Pálavu a napůl na ní žijeme.

Ondřej Veselý

Ondra je ekologický vinař s mnohaletou praxí ve vinařství REISTEN, aktuálně působící jako enolog ve vinařství NEPRAŠ & Co. v Pavlově. Víno studoval na Mendlovce v Brně/Lednici, v německém Geisenheimu a vyzkoušel si taky třeba práci v Josef Chromy Winery v Austrálii. Mimo jiné působí ve správní radě Národního vinařského centra a už asi tisíc let dopisuje dizertaci. Většina vín nabízených na našem e-shopu, tedy všechna od Vinařství NEPRAŠ & Co., jsou jeho práce (tím se vysvětluje, proč ta dizertace ještě není). Jeho vína se pijí v takových podnicích, jako je Alcron, Café Savoy, Bokovka,  Koishi, Petit cru, Restaurant Pavillon a další.

Tereza Veselá

Tereza se, přestože má kořeny částečně na Slovácku, vínu intenzivně věnuje až posledních 6 let - zato ale s tím nejlepším studijním materiálem. V civilním životě se živí a baví tvorbou textů a mimo to taky trochu sama prodává víno. Ne pro peníze (spíš naopak), ale pro zábavu a protože ví, že její muž a dělá něco výjimečného. Tak se o tom přesvědčte i vy!

info@ilovepalava.com

Facebook

Instagram

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací

Rozumím